Simultane Sistem Kiralama

Simultane tercüme hizmeti ve son teknoloji simultane çeviri sistemleri ekipmanları ile profesyonel simultane tercüme sistemleri hizmeti.

Simultane Çeviri SistemleriBaşak Tercüme Bürosu; Simultane Çeviri sistemleri başta olmak üzere hizmetlerini tek elden sağlamak amacı ile müşteri memnuniyetini öncelikli hedef alarak kurulmuştur.Başak Tercüme Bürosu; İzmir'den sonra Antalyada'da Uluslar arası kongre,konferans veya Şirket toplantılarında konuşulan dil'den istenilen dile tercümanlar aracılığıyla yapılan anında çeviri ve teknik alt yapısı için ihtiyaç duyulabilecek SİMULTANE ÇEVİRİ SİSTEMLERİ ile en yeni teknolojiye sahip ekipmanları ve teknik kadrosuyla hizmet vermektedir.

Simultane Çeviri EkipmanlarıBaşak Tercüme Bürosu; Simultane tercümanların görev yapacakları SİMULTANE TERCÜMAN KABİN Sistemlerine tercüme sırasında sunuma hakimiyetin tam sağlanabilmesi için gereken önemi vermektedir. Başak Tercüme Bürosu; İzmir'den sonra Antalyada'da ISO 4043 standartlarına uygun olan SİMULTANE TERCÜMAN KABİNLERİNİ simultane teknik ekipmanlarıyla birlikte Sempozyum, Seminer, Konferans, Kongre gibi toplantı etkinliklerinde saygın müşterilerinin kiralanmak üzere hizmetine sunar..ISO standartlarına uygun kabin sistemlerini tecrübeli ekibiyle kurmakta ve uygulamaktadır.

Başak Tercüme Bürosu; Telsiz el mikrofonu, telsiz yaka mikrofonu, kürsü mikrofonu, Head set mikrofonu gibi ses ekipmanlarının kongre ve toplantı ekipmanları içindeki öneminin bilincindedir.. Başak Tercüme Bürosu; Organizasyon, Kongre, Konferans ve toplantılarınızın genel başarısı üzerinde en belirgin faktörlerden biri olan SES SİSTEMLERİ ihtiyaçlarınızı uzman teknik kadrosu ile geniş ekipmanlarını saygın müşterilerilerine ekonomik fiyatlarla sunmaktadır..Başak Tercüme Bürosu; İzmir'den sonra Antalyada'da müşteri memnuniyetini esas alan çalışma anlayışı ile ürün ve hizmette kaliteyi, en uygun şartlarda sizlere sunma amacındadır...