Uluslararası Proje, Organizasyon ve Danışmanlık

Yerli ve yabancı firmalara yurtdışındaki faliyet ve projeleri için destek ve danışmanlık hizmeti

Uluslararası DanışmanlıkBaşak Tercüme Bürosu; Dünya'ya açılmayı hedefleyen yerli firmalara ve Türkiye'de Faaliyet göstermek isteyen yabancı yatırımcılara ihtiyaçları olan hertürlü proje çalışmalarını organizasyon ve danışmanlık ile Yurtdışı piyasa ve mevzuat araştırmalarını söz konusu firmalarla görüşme hizmetini vererek, yabancı konuklarınızı ağırlama ve toplantılarınızı organize etme hizmetini sunar.

Yurtiçi teşvik programları, kongre, seminer, toplantı organizasyon faaliyetlerinde müşterilerimiz için onların bir departmanları gibi hizmet vererek, yaratıcı, kaliteli, teknolojinin tüm yenilik ve atılımlarını günü gününe takip ederek firmanızın yabancı dil hizmetinin yanında tüm ihtiyaç ve taleplerinizi karşılamaya hazırdır.

Başak Tercüme Bürosu,İzmir'deki merkez ofisi ve ANTALYA şubesi ile simultane çeviri sistemi kullanilan organizasyonlarda ve bayi toplantısı, seminer, konferans, sempozyum, parti, düğün, eğlence etkinliklerinde ve/veya açılış törenlerinde ihtiyaç duyulan tüm ses sistemi, ses ekipmanları ve destek ünitelerinin kiralama hizmetlerini saygın müşterilerine ekonomik fiyatlarla sunmaktadır. Başak Tercüme, kiralama hizmeti verdiği hoparlör, amfi, mikser, basın mikseri, power mikser gibi ses ekipmanlarının montaj aşamasında gerekli olan ayak, asma apartı gibi destek ürünleri de stoklarında bulundurmaktadır.

Başak Tercüme Bürosu, Faaliyet alanlarınız ve tercüme gereksiniminiz ne olursa olsun, bütün dilleri sizin için bir tek Dile çevirebilme hizmetini en çabuk, en doğru ve en kaliteli şekilde faydanıza sunan firmamız bu ilke doğrultusunda sizin için dış dünyaya açılan güvenilir bir pencere olarak uzak ufukları yanı başınızda kılacaktır.

Amacımız; kaliteli, dakik ve güvenilir bir anlayışla sektörel gereklilik anlamında tüm imkanlarımızı kullanarak, siz değerli müşterilerimizin alabileceği en ideal ve tatmin edici hizmeti almasını sağlamaktır.