Başak Tercüme Bürosu

Uzman tercüman kadrosu ve son teknoloji ürünü çeviri ekipmanlarıyla, tercüme ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler sunuyoruz.

Başak Tercüme Bürosu, İzmir'de sürdürmekte olduğu simultane çeviri, ardıl çeviri, cd-kaset deşifre tercümeleri, teknik çeviri, hukuki çeviri, tıp çevirisi, edebi ve akademik çevirilerin yanında resmi belge ve yazışmalarda, konularında uzmanlaşmış ekibiyle ANTALYA' da hizmet veren tercüme bürosudur.

Simultane çeviri, ardıl tercüme gibi anında çeviri hizmeti gerektiren projelerde, ekipman ve sistem kurulum desteğini de, kendi ekipmanları ile İzmir'den sonra ANTALYA'daki siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.Uluslararası bir konferans veya toplantı gibi tek bir hatanın bile kabul görmeyeceği organizasyonlarınızın sağlıklı yürümesi ve herhangi bir aksaklıkta anında müdahale edilebilmesi için alanlarında uzman teknik kadromuz tereddütlerinizi en aza indirecektir.

Tercüman kadromuzun niteliği ve tecrübesiyle, şirketimizin dürüstlük ve samimiyet prensipleri, güven duyulan kaliteli iletişim kurma becerisine sahip ve işini ciddiyetle yapan Başak Tercüme Bürosunu ortaya çıkarmıştır. Referanslarımız arasında İzmir'den sonra, ANTALYA'daki kamu kurum ve kuruluşlar, dernekler, özel kurum ve kuruluşları görebilirsiniz. Kaliteli, dakik ve güvenilir tercüme hizmeti anlayışı ve bütün uluslar arası çeviri ihtiyaçlarınızı uzman kadrosuyla büyük bir özen ve titizlikle yerine getiren bir anlayışı kendisine ilke edinmiştir.